Kdo chce být mým SB tak ať se zapíše sem --> CLICK!!♥ <--


Můj blog byl založen: 26.6. 2011 Neděli v 15:27

>>Nevejdu se do plawek<<

2. července 2011 v 12:07 | Ell♥ |  →..♥DIETY♥..←
Jak zhubnout za týden ? :)

jeden týden?

Pokud potřebujte zhubnout za týden několik kilogramů, existují tři základní rady, jak při tom postupovat. Tyto rady ale mají jen omezený a krátkodobý charakter, pomohou Vám sice zhubnout za týden ale, abyste o efekt ztracených kilogramů zase nepřišla, musí následovat další kroky - pravidelné cvičení, úprava stravovacích návyků a další.

Hubnutí za týden - první krok

Jak zhubnout za týden? Voda je základ!
Jak zhubnout za týden? Voda je základ!
Prvním předpokladem zhubnutí za týden je zvýšený příjem vody. Možná se budete divit proč začít pít více vody? Je to jednoduché, pokud se snažíte zhubnout za týden, musíte pít hodně vody. Zní to jako nějaká šarlatánská rada. Svým způsobem to je trik.
Vaše tělo je geneticky naprogramované tak aby si udržovalo zásobu vody. To je dáno už tím, že v dávných dobách kdy se lidský druh vyvíjet tak nebylo vždy dostatek vody a tak si tělo naučilo držet dostateční zásoby. Pokud ale nyní začnete pít hodně vody, podaří se Vám Vaše tělo přesvědčit, že vody má dost a ono se pak zbaví přebytečných zásob. Hodně vody v tomto případě znamená min 3 - 4 litry vody. Pro účely tohoto rychlého hubnutí by se mělo jednat pouze o čistou pramenitou vodu, žádné slazené nápoje!
Druhým efektem, který napomůže zhubnutí za týden, je to, že zvýšení příjem vody podstatně urychluje metabolismus. Podaří se vám tak dosáhnout dvojího efektu. Vaše tělo se začněte zbavovat přebytečné zásoby vody a ještě se urychlí metabolismus a spalování tukových zásob.

Jak zhubnout za týden - druhý krok

Vaše tělo obsahuje i několik kilogramů nestrávené potravy a výkalů. Zpravidla se jedná o 2,5 - 5 kilogramů. Pokud máte více než 25 kilogramů nadváhy, budete mít ve svém těle mnohem větší množství. (je známo že například Elvis Presley, který byl na konci svého života silně obézní, měl při pitvě po své smrti ve svém těle více než 10 kilogramů ve střevech)
Pro celkové vyprázdnění není nutné sahat k tak drastickým prostředkům jako jsou projímadla. Stačí jen zvýšit množství vlákniny ve vaší stravě. Rada pro rychlé zhubnutí za týden tedy zní - jezte hodně vlákniny a vyprázdněte svá střeva

Zhubnout za týden - třetí krok

Rychlé zhubnutí - snížení váhy za týden
Rychlé zhubnutí - snížení váhy za týden
Zatímco první dvě rady byly spíše takové triky jak rychle snížit váhu za týden, aniž byste něco udělala s nahromaděným tukem na vašem těle, poslední rada se týká toho jak spálit co nejvíce kalorií. Mějte ale na paměti že takto rychlé hubnutí nemá obvykle dlouhodobý charakter. Pokud zhubnete více než 1-2 kilogramy za týden tak se Vám zpravidla nepovede tento úbytek váhy udržet.
Abyste zhubnula o 0,5 kila tukových zásob, musíte spálit alespoň 3 500 kalorií. Tento výdej energie musí být navíc, nad rámec Vaší běžné činnosti. Pokud tedy potřebujete zhubnout za týden, tak se intenzivně věnujte cvičení a nasaďte vhodnou dietu. Nemá, ale smysl nasadit týdenní hladovku, to by Vám příliš nepomohlo. Efekt diety se také začíná projevovat po delším časovém období. Pro potřeby zhubnutí za týden, stačí vysadit všechny tuky a vysoce energetické potraviny a naopak zařadit hodně vlákniny a vody.
Na závěr musím znovu připomenout, že toto rychlé zhubnutí, tento návod jak zhubnout za týden nemá dlouhodobější efekt. Hodí se opravdu jen na jednorázové snížení váhy. Pro dlouhodobé zhubnutí je lepší postupovat po menších krocích a více systematicky. Pokud chcete zhubnout, podívejte se do dalších článků a návodů o tom jak zhubnout na našem blogu o hubnutí. Odkazy na všechny články a rubriky najdete v pravém a levém sloupci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama