Kdo chce být mým SB tak ať se zapíše sem --> CLICK!!♥ <--


Můj blog byl založen: 26.6. 2011 Neděli v 15:27

Dne[28.6. 2011] - Mám si něco vyčítat?

28. června 2011 v 15:04 | Ell♥ |  MOJE KECY
Ahoj...
Nemám dobrou náladu. Porafala jsem se s kámojdou. Teda spíš. Bývalou kámoškou! Všechno to začlo už včera. Jenom jsem jí řekla jednu věc, a hned se urazila. Dnes ráno ke mě přišla a řekla: "Chtěla bych se ti omluvit za ten včerejšek. Ale já ti nic neudělala. Chci být zase tvoje kamarádka a nechci tě ztratit." podívala jsem se, zhluboka jsem se na ní nadechla a řekla: "Hm, tak za co se omlouváš? Když si nic neudělala... "Hm, ale já prostě nevím." Zaváhala jsem. Ona se na mě naposled podívala a utíkala si sednout zpátky do své lavice. Chvíli dumala,ale pak sevřela tváře dlaněma... Utíkala na záchod. Neupoutávala jsem na ní pozornost, konec koneců. Chová se v poslední době dost divně a nebaví mě to už - zkrátka na to nemám nervy!!!Jenom se půlka holek ze třídy rozběhli taky na záchod a pak jsem si přisedla k Denise a Domče. Moje nejmilejší kamarádky. Obě jsou nádherné, hubené a strašně milé. Drží se mnou a s mojí bejvalkou se nenávidí. Asi po 2 hodinách mě zavolala jedna z holek a zeptala se mě. "Prosím tě, Laury, můžeš jít na záchod??" Kývla jsem. Celou cestu na WC jsem se s ní nebavila. Cestou se k nám přidala ještě jedna holka. Došla jsem na záchůdek a tam schoulená bývalá kámojda. Dívala se na mě jako na vraha a brečela. Byla celá červená. Řekla mi. "Laury, nemohla bys mi říct, proč se se mnou nechceš bavit.." a blá blá blá. Asi mi řeklo svědomí, ať s ní v klidu promluvím, protože kdybych to byla já, tak bych jí ještě víc schodila.. Včera se se mnou totiž nebavila a vymlouvala se na mě. Ach bože, nenávidím, když si někdo něco zmyslí, řekne to, blbě a ještě k tomu, ani nevěděl, že to tak bylo. Ukrutný !!! :( Prostě jsem se s ní usmířila. Slyšela jsem na záchodech,že někdo zatáhl za kliku, řekla jsem bejvalce. "Tady někdo je?" Kývla hlavou. "Nevím." A pak se otevřeli dveře, tam 3holky na jednom záchodě. Vyšla jsem ze záchodů. Bože!!! Řekla jsem si vduchu. Já se chci bavit s Deniskou i Domčou! Takže smůla,asi budu předstírat,že se s ní bavím, ale jenom chvilku, jednou explodovat budu muset!!! Nevydržím to.
Když jsme se usmířili tak při třetí hodině,kdy se vyhlasovali "úspěchy" tak za mnou pořád dolejzala. Denisa si jenom ťukala na hlavu a Dominika se trápila kvůli mě. Jsou tak skvělé,že pochopili,že já se prostě s ní bavit musím. Ale nějak jsem to nedokázala, měla jsem pocit,že by se mi holky vzdalovaly a tak jsem měla nejistý svědomí. Po vyhlašování úspěchů jsem ji prostě ignorovala. A když byla 4hodina,tak jsme se asi půlka třídy dívali na nacvičování akademie pro deváťáky. Bylo to super... když byla přestávka, já s holkama jsme tam zůstali a bejvalka odešla... Bylo tam volný místo,protože se přisrala k nám. Když se vrátila tak i s její kamarádkou,která ji podržela,když jsem jí údajně "ublížila". Prostě hrůza... Byla jsem od holek asi dva metry a viděla jsem, jak Dominika něco bejvalce říká. Ona se nejspíš urazila a utíkala pryč z auly. Jenom jsem se k ní nahla: "Co se děje?" Ona na mě: "Já se nebudu dívat,jak se trápíš. Řekla jsem jí to." "Co?" Zděsila jsmem se. "Že se s ní nechceš bavit." Bože,řekla jsem si vduchu. Dobře udělala,ale teď proti mě poštve celou školu!!! Když skončilo nacvičování šli jsme zpátky do třídy. Dominika se jen ptala jestli jsem se naštvala,že jí to řekla. Kroutila jsem hlavou. "Ne." Hlesla jsem." Odešli jsme do třídy. Pořád na mě civěla. Nenávidím její pohled. Tak zabíjí !! Po škole jsem šla s Domčou a Denčou do pražský a schválně jsem se sdržovala,abych nemusela na autobus s ní !!!! Mám si něco vyčítat? Prosím, pomozte.
Ell ♥
PS: Svých holek se nevzdám!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Mar$ Puntíček° Lady Mar$ Puntíček° | Web | 28. června 2011 v 15:18 | Reagovat

Ne myslím,že by sis nic nemusela vyčíat,já měla kámošku,nej,co delala vsechno jako já a dolízala,no hrůůůza! Chtěla jksem aby to přestalo,ignorace,... potom přišla a měla takový ty kecy...  A já ji to páskla do očí.Řekla jsem ji co si o ni myslím atd. Ona zčervenala urazila se a přestala se semnou bavit... Být tebou bych to te tvije bejvalce řekla co si o ni myslíš...
Jinak m oc povedený článek.Necheš být affs?

2 Haaanííík-Batty Lady Haaanííík-Batty Lady | Web | 28. června 2011 v 15:56 | Reagovat

Nevyčítej si nic.

3 DAkOoShE DAkOoShE | Web | 28. června 2011 v 16:06 | Reagovat

nevyčítej dělej co ty chceš =)

4 superdebils superdebils | 28. června 2011 v 16:25 | Reagovat

Všechno se jednou spraví. Zdá se mi to nebo jsi vůdkyně party ?? Vím že to není jednoduchý ale já to tak mám taky :(

5 Anett♥ Anett♥ | Web | 28. června 2011 v 18:39 | Reagovat

To bude v poho...... Já jsem měla jednou namyšlenou kámošku a ta mě jednou tak naštvala. A už se s ním vůbec nebavím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama